تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۲ خرداد ۹۱.::. ساعت : ۳:۴۹ ب.ظ

   551 بازدید

«براي بازي در سريال «ستايش 2» تست گريم داده‌ام و اگر مورد قبول واقع شود، نقش ميانسالي ستايش را در اين سريال به عهده مي‌گيرم.»

به گزارش ايسنا ، نرگس محمدي بازيگر نقش ستايش با اعلام اين خبر به «جام‌جم» گفت: به احتمال زياد نقش ستايش را در سري دوم اين سريال بازي خواهم كرد. به همين دليل بايد 20 سال پير شوم.

وي افزود: داستان «ستايش2» بيشتر درباره زندگي فرزندان ستايش است كه حالا بزرگ شده‌اند. خانواده صابر نيز همچنان در سريال حضور دارند و درگيري‌ها و كش مكش‌ها بين ستايش و پدرشوهرش نيز ادامه خواهد داشت…

نرگس محمدي يكي از معدود بازيگران جواني است كه با اولين تجربه تلويزيوني خود بعد از چند فيلم كه در سينما بازي كرد، خوب درخشيد. او با شركت در كلاس‌هاي بازيگري پا به اين حرفه گذاشت.

محمدي در مورد پيچيدگي‌هاي نقش ستايش مي‌گويد: فيلمنامه اين سريال خيلي قوي بود آنقدر كه به محض خواندن آن، جذب كار شدم. اما اجراي نقش ستايش در ابتدا برايم كمي سخت بود. من ازدواج نكردم، به همين دليل درك روحيات، خلقيات و پيچيدگي‌هاي شخصيتي ستايش برايم دشوار بود.

بازيگر نقش ستايش همچنين از كمك و هدايت سعيد سلطاني به عنوان كارگردان كار ياد مي‌كند و مي‌گويد: اگر كارگردان آگاهي و درك درستي از شخصيت‌هاي قصه داشته باشد خيلي خوب مي‌تواند به بازيگران نيز در اجراي نقش كمك كند. سعيد سلطاني آدم ريزبيني است و زير و بم نقش‌هاي مختلف را خيلي خوب مي‌شناسد.

محمدي در پاسخ به اين سوال كه با كدام شخصيت سريال ستايش ارتباط بهتري برقرار مي‌كرد؟ مي‌گويد: اول از همه با نقش ستايش. بعد از آن هم نقش آقاي ارجمند و حبيب و طاهر را دوست داشتم. اما هيچ گاه نتوانستم با شخصيت انيس (سيماتيرانداز) داستان رابطه‌اي برقرار كنم.

محمدي در تحليل نقش ستايش مي‌گويد: ستايش در برخي موارد بدقلق بود و گاهي لجبازي مي‌كرد. او مي‌توانست در برخي موارد كوتاه بيايد و آنقدر‌ها زندگي را به كام خود و ديگران تلخ نكند.

اين بازيگر با بيان اين‌كه من و ستايش خيلي به هم شبيه هستيم، مي‌گويد: ستايش درست مثل خودم احساساتي است.

پيش‌توليد مجموعه تلويزيوني «ستايش 2» به كارگرداني سعيد سلطاني و تهيه‌كنندگي آرمان زرين‌كوب مدتي است آغاز شده و در حال حاضر نگارش اين سريال توسط سعيد مطلبي ادامه دارد.

علاوه بر نرگس محمدي چند بازيگر ديگر هم براي بازي در نقش ميانسالي «ستايش» تست گريم داده‌اند. چندي پيش در اخبار آمده بود كه «مريلا زارعي» يكي از گزينه‌ها براي بازي در اين نقش است.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 5290
دیدگاه خود را به ما بگویید.