تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۵ دی ۹۰.::. ساعت : ۱:۲۷ ق.ظ

   541 بازدید

خبرگزاری جوان//ورزش و پاسخ به هیجانات درونی انسان،یکی از بهترین راه های تخلیه مشغله های ذهنی و فکری هر انسانی است و سبب می شود انسان ذهنی آرام و به دور از آشفتگی داشته باشد و در آرامش روحی به سر ببرد. هر جوانی نیز بدنبال ارضای این هیجانات است و چه راهی به جز ورزش می تواند این تمایلات را مهار کند؟قطعا پاسخ قریب به اتفاق شما این است که راهی جز ورزش برای مهار این هیجانات نیست که صدالبته درست است.

وقتی جوانی پا به ورزشگاه میگذارد تا تیم خود را تشویق کند و بعد از بازی با بازیکن مورد علاقه خود ((ستاره و الگوی ورزشی)) خود روبرو شود و از او امضا بگیرد یا با او عکس یادگاری بندازد اما از این اندک خواسته خود نیز توسط عده ای محروم میشود.

روز چهارشنبه مورخه ۱۴دی ۹۰ در ورزشگاه ۶۰۰۰نفری الغدیر اورمیه و در بازی تیم های والیبال شهرداری اورمیه با برق کرمان عملی انجام شد که دل هر هواداری را آزرد و این اولین باری نیست که این عمل در این ورزشگاه انجام میشود و احتمالا آخرین نیز نخواهد بود.

حدود ۴هزار نفر به ورزشگاه الغدیر آمده بودند تا تیم محبوب خود شهرداری اورمیه را تشویق کنند و با پیروزی تیم موردعلاقه خود خستگی یک هفته مشغله کاری و زندگی را از تن خود بیرون کنند اما دست تقدیر جور دیگری رقم خورد.

ماجرا از آنجائی شروع شد که یکی از والیبال دوستان اورمیه شال خود را که بر روی آن آرم باشگاه ((تیراختورسازی تبریز)) حک شده بود در دست گرفت اما بلافاصله ماموران انتظامی حاضر در سالن شال وی را ضبط کردند!!!

 اما نکته جالب اینجاست که چرا نمی گذارند آرم تیم تیراختورسازی تبریز در ورزشگاه ها نشان داده شود؟آیا دلیل منکراتی دارد؟آیا دلیل خاصی دارد و هزاران آیا و چراهای بی شمار دیگر…

 واقعا هرجور که به ذهن خود فشار می آوریم دلیل منطقی و محکمه پسندی برای این کار نمی یابیم و در همان دنیای تیره و تار ذهن خود سیر می کنیم و به حال خود تاسف می خوریم.

اما آقایان یادتان باشد که هواداران ولی نعمت والیبال پایتخت آسیا ((اورمیه)) هستند و هر جا که نامی از والیبال اورمیه در میان است صحبت از تماشاگران باشعور و والیبال فهم!!! این دیار می باشد و اگر کارگرپیشه اسطوره والیبال ایران است و بازیکنانی چون معروف،علیزاده و … در والیبال ایران آقایی می کنند به خاطر تماشاگرانی است که در سرما و گرما از شهر و تیم خود حمایت کرده اند،بس بدانید این چراها را!!!

و آیا اینکه طبق کدام دستور جدید،نشان دادن آرم باشگاه تیراختورسازی تبریز در ورزشگاه الغدیر اورمیه حرام است یا خیر؟

خبرگزاری ورزش ارومیه

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 1024
دیدگاه خود را به ما بگویید.