تاریخ انتشار :یکشنبه ۴ شهریور ۹۷.::. ساعت : ۷:۰۰ ب.ظ

   2319 بازدید

شهردار ارومیه : مدعیان والیبال ارومیه به جای مصاحبه های سیاسی از ولیبال ارومیه (نه شهرداری ارومیه) حمایت کنند و متاسفانه موضوع انحلال والیبال شهردار ارومیه سیاسی شد و در مسیر خوبی نرفت.

جوان پرس : شهردار ارومیه در واکنش به حاشیه های انحلال والیبال شهرداری در برنامه شهریمیز: مدعیان والیبال ارومیه به جای مصاحبه های سیاسی از ولیبال ارومیه (نه شهرداری ارومیه) حمایت کنند و متاسفانه موضوع انحلال والیبال شهردار ارومیه سیاسی شد و در مسیر خوبی نرفت.

 محمد حضرت پور تاکید کرد : اعضای شورای شهر، نماینده مردم هستند و حق هر گونه تصمیی در این حوزه را دارند.

 او تصریح کرد :جایگاه ورزش و جوانان و هیئت والیبال استان در والیبال ارومیه کجاست؟ بگویند تا به حال چه اقدامی برای تیم والیبال انجام داده اند هیئت والیبال که تجربه پشت پا زدن به والیبال شهرداری را دارد، چگونه ادعای حمایت از والیبال را دارد.

شهردار ارومیه خاطرنشان ساخت : هیئت والیبال استان که این همه ادعا دارد، بیاید تیم والیبال ارومیه تحویل بگیرد.

محمد حضرت پور تاکید کرد : شهرداری  ارومیه کفایت تیم داری در حوزه والیبال را دارد.

شهردار ارومیه هشدار داد : نماینده ای که در اظهاراتی در کار نمایندگان پارلمان شهری دخالت کند، به جای این حرفا به فکر حمایت عملی باشد چرا که شهر ارومیه امروز به آرامش نیاز دارد نه تنش.

او اذعان کرد : خوشبختانه استاندار آذربایجان غربی قول مساعدت برای والیبال شهرداری ارومیه را داده اند و امیدواریم  علاوه بر این با کمک حامیان مالی تیم داری شهرداری ارومیه تدوام یابد و شورای اسلامی شهر نیز به ما این اجازه را بدهد، چرا که والیبال برند شهر ارومیه و آذربایجان غربی و نشاط جوانان آن است

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 116838
دیدگاه خود را به ما بگویید.