تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۹ اسفند ۹۰.::. ساعت : ۲:۴۳ ق.ظ

   370 بازدید

جلال زاده با بيان اقدامات انجام شده در حوزه مسكن مهر در استان اظهار نمود: متاسفانه به دلايل مختلف اجراي مسكن مهر در استان در سالهاي گذشته به كندي اجرا شده بود و در سال 88 حتي در برخي از شهرهاي استان از جمله تكاب ، سردشت و چايپاره حتي مسكن مهر آغاز نشده بود كه با برنامه ريزي هاي انجام شده و حل موانع موجود روند احداث مسكن مهر امسال در استان شتاب گرفت .
استاندار آذربايجان غربي از اجراي طرح ضربتي 45 روزه معاونت عمراني استانداري براي شتاب بخشيدن به اجراي طرح مسكن مهر در استان خبر داد و گفت : بر اساس اين طرح و با اختصاص اعتبار ويژه به معاونت عمراني استانداري ، طرح هاي مسكن مهر در استان مورد بازبيني قرار گرفته و مسائل و مشكلات اين طرح ها حل خواهد شد.
وي همچنين با اشاره به مصوبه شوراي مسكن استان در خصوص شرط ، پرداخت اعتبار و كمكهاي دولت به شهرداريها نيز گفت : از سال آينده روند پرداخت بخشي از اعتبارات دولتي به شهرداريها بر مبناي اجراي مصوباتي خواهد بود كه شوراي مسكن به شهرداريها تكليف كرده است .
وي درادامه با اشاره به اينكه در سالهاي گذشته احداث 200 هزار مسكن در كشور يك آرزو بود گفت : دولت با جسارت و شجاعت براي خانه دار شده افراد محروم و نيازمند طرح مسكن مهر را آغاز كرد و امروز شاهد ساخت بيش از يك ميليون واحد مسكن در مناطق مختلف كشور هستيم .
اگر از انصاف و عدالت خارج نشويم ، حق دولت و رييس جمهوري كه شبانه روز براي تعالي ، آباداني و توسعه كشور تلاش مي كند اين نبود
استاندار آذربايجان غربي در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه تمامي قوا در كشور بايد به وظايف قانوني خود عمل كرده و از سوء استفاده از اختياراتي كه به آنان واگذار شده است بپرهيزند ، به ابعاد مختلف سوال از رييس جمهور و بازتاب آن در بين مردم پرداخت و گفت : بسياري از مردم اعتقاد داشتند كه در ايام پاياني سال و بعد از خاطره خوش انتخابات در كشور بهتر بود مجلس به مسائل و موضوعات بسيار مهم كشور بپردازند و از وقت و زمان مجلس كه در حكم طلا است به نحو مطلوبتري  استفاده مي كردند و نشان مي دادند پيام نوع انتخاب ، حضور و مشاركت بالاي مردم را دريافت كرده و آن را در عمل نشان خواهند داد .
وي ادامه داد : اگر از انصاف و عدالت خارج نشويم ، حق دولت و رييس جمهوري كه شبانه روز براي تعالي ، آباداني و توسعه كشور تلاش مي كند و مورد تاييد رهبري است ، اين نبود .
وي گفت : سوال از رييس جمهور در مجلس بر اساس قانون تنها سوال و جواب بود و مردم خودشان با هوشياري و بصيرت قضاوت خواهند كرد .
وي ادامه داد با سوال از رييس جمهور ، تابوي سوال از رييس جمهور در كشور شكسته شد ولي نبايد اجازه داد تابوي استفاده ابزاري از قانون در كشور نيز شكسته شود.
وي در ادامه اين سمينار با بيان اينكه سال 1390 سال رويدادهاي بزرگ در كشور بود اظهار نمود ، در سال 1390 مردم ايران اسلامي حماسه هاي بي نظيري را همچون 22 بهمن ، 9 دي ، روز قدس و 12 اسفند را رقم زدند و حمايت و پشتيباني خود را از نظام اسلامي نشان دادند.
در سال آينده نيز روستا گردي را با جديت ادامه خواهيم داد
وي در بخش ديگري از سخنان خود با موفق ارزيابي كردن سفر هاي روستايي استاندار و مديران دستگاه هاي اجرايي در سفر به روستاهاي استان گفت : در سال آينده نيز روستا گردي را با جديت ادامه خواهيم داد و سال آينده روستائيان بار ديگر ميزبان خدمتگزاران خود خواهند بود.
استاندار آذربايجان غربي افزود : در سالجاري به 103 روستا سفر كرده و از نزديك با مردم صحبت و با مسائل و مشكلات آنها آشنا شديم .
جلال زاده ادامه داد : مصوبات و اقداماتي كه در اين سفرها به آنها مبادرت ورزيديم وضعيت روستاها را در بخش هاي فرهنگي ، آموزشي ، راه ، بهداشت ، ورزش ، طرح هاي هادي و آب روستايي ارتقاء خواهد بخشيد.
وي در ادامه با اشاره به فرا رسيدن سال جديد ، سالي پر از موفقيت ، سربلندي و سرافرازي را براي مردم و مسئولان استان آرزو نمود.
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 1808
یک دیدگاه

  1. خیام گفت:

    ایشالله حق دولت را در دولت بعدی میدهند هنوز خوبه

دیدگاه خود را به ما بگویید.