تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۷ دی ۹۰.::. ساعت : ۳:۲۹ ب.ظ

   379 بازدید

خبرگزاری جوان//سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: مانند ماشین بدون زاپاس هستیم و جایگزینان خوبی برای یاران اصلی نداریم.

ابراهیم وطن پرست درگفت‌وگو با خبرنگار ما در مورد شرایط تیم والیبال شهرداری ارومیه اظهار داشت: انجام ۲ بازی در هفته فشار زیادی به تیم وارد می‌کند و شرایط‌مان را سخت کرده است. مسافت شهرها هم زیاد است و برای انجام یک بازی باید ۳ روز را از دست بدهیم. با وجود زمان کم فرصتی برای تمرین هم نداریم.

وی ادامه داد: از لحاظ نفرات هم دچار مشکل هستیم و اگر یکی از بازیکنان اصلی‌مان دچار مصدومیت شود یار جایگزین خوب نداریم و مانند ماشین بدون زاپاس هستیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: با وجود مشکلاتی که داریم از نتایج به دست آمده کاملاً رضایت داریم و امیدوارم روندمان تا پایان لیگ ادامه داشته باشد.

وطن پرست در مورد دیدار با گیتی‌پسند عنوان کرد: آنها تیم خوبی هستند. از نفرات ملی‌پوش زیادی استفاده می‌کنند و لقب کهکشانی را هم به خود اختصاص داده‌اند. گیتی پسند میزبان هم است و قطعاً کار سختی برای کسب امتیاز داریم. شهرداری اورمیه تا پایان هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال با ۳۰ امتیاز در مکان چهارم جدول جای گرفته است.

فارس

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 1085
دیدگاه خود را به ما بگویید.