تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۰ خرداد ۹۱.::. ساعت : ۱۰:۲۰ ق.ظ

   1011 بازدید

قدرت این انفجار به حدی بود که سقف اتاق تخریب شد

به گزارش جوان چند روز پیش اتاق فرمانده پادگان لشگر 64 ارومیه منفجر شد که به هیچ عنوان این انفجار رسانه ای نشد. علت این امر هرچه باشد ولی از چشمان خبرنگار جوان به دور نماند و  از جزئیات خبر کسب اطلاع کرد. گفتنی است این انفجار در ساعت حدودا 12:50 دقیقه بامداد روی داد. صدای انفجار به حدی بود که همه با عجله خود را به محل انفجار رساندند. درباره کشته ها و زخمی ها نیز خوشبختانه چون ساعت کاری نبود هیچ کس در محل حاضر نبوده و در نتیجه این حادثه کشته و یا مجروحی در بر نداشت.

گفتنی است علت این حادثه نیز آنطور که در لشگر پیچیده و اعلام می شود ظاهرا ترکیدگی گاز است ،ولی آنچه مشخص نیست در فصل بهار آنهم در این فصل بخاری گازی نبوده که روشن باشد و باعث علت این انفجار شود.شایان ذکر است این انفجار به اندازه ای اتاق را تخریب کرده که هم سقف و خود اتاق به کلی از بین رفته است.

برای اینکه مردم عزیز از کم و کیف جریانات انفجارمطلع شوند، بهتر آن است که روابط عمومی این لشگر در اطلاعیه ای علت انفجار اتاق سرهنگ رشیدی را برای مردم بازگو کند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 4919
۴ دیدگاه

 1. del گفت:

  واقعا اگه همچین اتفاقی افتاده با انفجار اتمی که تصویرشو گذاشتین همخوانی ای داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. سعید گفت:

  چرت نگین بابا من خودم سرباز همون جا هستم آخه اصلا تا حالا این اتفاقی رخ نداده رشید قلی با اون سیبیلای خوشگلش یه موزمار بس چرت نگین .

 3. ناشناس گفت:

  من سال ۸۴ ۸۵سرباز بودم اونجا.مگه رشیدی هنوز اونجا هست؟گروهبان رحمتی چی اونم هست؟

 4. ناشناس گفت:

  منم سال ۸۳ اونجا بودم سرهنگ رشیدی فرمانده گردان ۴۰۷ مهندسی بود

دیدگاه خود را به ما بگویید.