تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۱ اسفند ۹۰.::. ساعت : ۴:۱۷ ق.ظ

   454 بازدید

جواد جهانگیرزاده با بیان اینکه 12 اسفند امسال برگ زرین دیگری در تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران است، گفت: مردم با حضور گسترده خود نشان خواهند داد که به مردم سالاری دینی معتقد بوده و مسئولین خود را با رای مستقیم خود انتخاب می کنند.
نماینده ارومیه در مجلس در گفت وگو با خبرنگار بولتن نیوز، با بیان اینکه شور و نشاط انتخاباتی در کشور بی نظیر است، گفت: از زمان آغاز تبلیغات انتخابات مجلس از پنج شنبه گذشته، ما شاهد استقبال مردم از نهمین دوره انتخابات مجلس هستیم و مردم در حال بررسی نامزدهای اصلح جهت انتخاب کردن می باشند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه مردم ایران از درک و بینش سیاسی قوی برخوردار هستند، تصریح کرد: دشمنان تهدیداتی علیه ایران داشته و حتی دست به تحریم جدید زدند و قطعا مردم با درک شرایط حساس با حضور گسترده ضمن دادن پاسخ به تهدیدات، خط بطلانی بر همه ترفند های آنها خواهند کشید.

جهانگیرزاده گفت: برخلاف جوسازی های ضد انقلابیون و بیگانگان، انتخابات با صفوف فشرده برگزار خواهد شد و انشاله ما در روز جمعه خواهیم دید که مشارکت بالای مردم بار دیگر غلط بودن تصور دشمنان را اثبات و نقشه های شوم آنها را خنثی خواهد کرد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 1541
دیدگاه خود را به ما بگویید.