تاریخ انتشار :شنبه ۴ شهریور ۹۱.::. ساعت : ۱۲:۴۳ ب.ظ

   682 بازدید

 اگر این اقدام صورت نگیرد نمی توانیم جلوی فسادوبی حجابی را بگیریم چرا که هم اکنون بی باکی در گناه در جامعه زیاد شده

امیرخالق نژاد ،پایگاه خبری تحلیلی جوان/ امام جمعه شهرستان تکاب در جنوب اذربایجانغربی گفت: برای جلوگیری از فساد وگناه علنی درجامعه اسلامی تشکیل وزارتخانه مستقل وخودمختار امر به معروف ونهی از منکر در کشور بسیارلازم و ضروری است.

حجت الاسلام عبدالله محمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته تکاب افزود: این وزارتخانه نباید زیر نظر هیچ وزارتخانه ای باشد وباید مستقل از وزارتخانه های کشور ،ارشاد وحتی ریاست جمهوری وبه صورت خودمختار وتنها زیر نظر مستقیم مقام معظم رهبری فعالیت کند تا کم کاری ها در زمینه مبارزه با فساد جبران گردد.

وی تصریح کرد:اگر این اقدام صورت نگیرد نمی توانیم جلوی فسادوبی حجابی را بگیریم چرا که هم اکنون بی باکی در گناه در جامعه زیاد شده وخراب کاری وگناه علنی جامعه اسلامی را تهدید می کند وبرای جبران این مسئله بایدچاره ای بیاندیشیم.

وی با بیان اینکه اگر زمانی که چهارتار موی خانم ها بیرون بود اقدام می کردیم الان وضع اینگونه نبودو منکرات علنی در جامعه فراگیرنشده بود اظهار داشت:عده ای می گویند باید کار فرهنگی انجام شود .کارفرهنگی بیست سال زمان می برد و در بعضی اوقات نتیجه هم نمی دهد برای مقابله با فساد علنی قانون لازم است وباید وزارت امر به معروف ونهی از منکر با اختیارات مستقل تشکیل شود.

وی ادامه داد وقتی که بیش از نود درصد مردم به نظام اسلامی رای می دهند یعنی باید  جامعه  مقید به قوانین اسلامی باشد.اگر کسی درجامعه به گناهش اصرار کرد ابتدا گوشش را بکشید بعد با احکام شرعی اسلام تکلیفش را مشخص کنید مگر مردم خون دادند که شاهد فساد ومنکر علنی در جامعه باشند؟

این خطیب جمعه با انتقاد از گسترش برخی بی اخلاقی ها در جامعه گفت:هر شب جمعه عروسی های مکشفه در این شهر برگزار می شود که حتی یک تکه پارچه هم بر روی سر زن ها در خیابان نیست وکاروانهای عروسی درست می آیند وازجلوی مسجد رد می شوند یعنی ما شما راحساب نمی اوریم نظام باید با این ها برخورد کند و به هر قیمتی باید جلوی اینگونه فساد ها در جامعه گرفته شود.

حجت الاسلام محمدی یاد آورشد :اگر مسئله بی حجابی وفساد درجامعه حل نشود ما مشکل خواهیم داشت و رحمت پروردگار قطع می شود بی برکتی ،گرانی ،خیانت در بیت المال و رشوه خواری همگی به دنبال فساد علنی می آیند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان ساخت:سازمان ملل ،سازمان عفو بین الملل وسازمان های حقوق بشری سازمان های مسخره ای در دنیا  هستند که ابر قدرت ها بعد از جنگ جهانی دوم برای سیطره سیاسی ،اقتصادی ومعنوی به ملتهای جهان تحمیل کردند.

وی گفت :اگر بشار اسد هم به حرف این سازمان ها وکشور های استکباری گوش کند آنگاه می گویند سوریه بهترین ودموکرات ترین کشور جهان است در حالی که داستان چیز دیگری است./عصر ایران /

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 7242
۵ دیدگاه

 1. قره یاخا گفت:

  جناب حاج آقا محمدی! زمانیکه دوتا مو بیرون میماند جلوش را گرفتید منتها هم آنموقع وهم این موقع همش از راه و روش اشتباه استفاده کردید! چرا اشتباهاتتان را گردن این وآن میاندازید! شما که هر فتوایی دادید ملت با جان دل انجامش میدادند!حالا خیلی خیلی دیر شده صد لشکر وصد وزارتخانه هم باز کنید هیچ اثری ندارد چون سد ترک خورده بود و انگشت پطروس هم کارگر نشد ترکید! میدانید علت اصلی چیه!؟
  احادیث دین مبین اسلام را درست سرجایش ننشاندید. خود شما مسئولید نه مردم!
  خانواده فرزند سالم را تحویل مدرسه ودانشگاهتان میدهد این شما ومسئولان منتصبی شما وتربیت شده شماهستند که خروجیشان گشاد و بی در وپیکر شده و خرابکاری میکنند! وزارت لازم نیست جلو دزدی و اختلاس و بی عدالتی را بگیرید همه چیز سر جای خود می رود وبی حجابی هم سه سوت حله !

  • البته به نظرم اقای قره یاخا به نظرم شما اقای محمدی رو با وزیر یا خود خاتمی اشتباه گرفتید ها فکر کنم ایشون فقط یک طلبه بیش نیست و این هم البته خود سعادتی بزرگ است فقط این مسائل عین یک غده سرطانی بزرگ چرکین متعفن است که سرباز کرده و بوی آن همه جا را گرفته و البته مریض هم جواب شده(حیونکی نهایتا سه روز زنده هستش!)

 2. قره یاخا گفت:

  جناب محمدی : اضافه میکنم که : با موکت بر و چماق وچاقو نمیشه حجاب را کنترل کرد با عمل صالح میشد که زمنیکه صالحان را جلو چشمتان دربدر میکردند ومیزهای ریاست را اشغال میکردندشما سکوت کردید جواب ونتیجه اعمال سکوتگران همین است!

 3. قره یاخا گفت:

  سلام – 1- امام جمعه ها در حفظ نظام در خط مقدمند برای همین ایشان مسئولند.
  2- کارنامه دو دهه اخیر مسئولین عفاف وحجاب را بخوانید موکت بر و چاقو ومشت ولگد را آنجا فت وفراوان می بینید!

دیدگاه خود را به ما بگویید.