تاریخ انتشار :شنبه ۲۶ فروردین ۹۱.::. ساعت : ۲:۱۲ ب.ظ

   650 بازدید

دیروز 25 ام فروردین ماه 1391 ، دانشجویان ساکن کوی خوبگاه های دانشگاه ارومیه در بلاتکلیفی به سر بردند.
 
به گزارش خبرنگار صنفی- آموزشی ما; به دلیل برگزاری المپیاد ورزشی دانشجویان در اواسط تیرماه در دانشگاه ارومیه مسئولان خوابگاه های دانشجویی و معاونت دانشجویی این دانشگاه، تعمیرات و رنگ آمیزی خوابگاه های دانشجویی را به میان ترم تحصیلی موکول کرده اندکه این موضوعباعث ایجاد مشکلات زیادی برای دانشجویان شده است.
 
این در حالی است که برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری این مسابقات از 2سال پیش انجام پذیرفته و مسئولین مربوطه اطلاع کامل جهت این امر داشته اند و در هیچ یک از خوابگاه های این دانشگاه در طی چند سال اخیر تعمیرات کلی انجام نداده اند و اکنون تصمیم گرفته اند خوابگاه ‌ها را تخلیه کنند و دانشجویان را به اجبار از خوابگاه بیرون بیاندازند.
 
طبق گزارشات رسیده از این دانشگاه مسئولین که فرصت کافی برای رنگ آمیزی وانجام تعمیرات را در تابستان و یا تعطیلات بین دو ترم تحصیلی و حتی ایام عید را داشته اند اقدام به هیچ تعمیری نکرده و آن را به این وسط ترم تحصیلی موکول کرده اند.
 
این مسئله درحالی که پس از اجرای رنگ آمیزی خوابگاه‌ها، بوی رنگ و مشکلات متعاقب آن به این سادگی رفع نخواهد شد و دانشجویان در معرض استشمام گازهای سمی خواهند بود. به ویژه که طی پخش برگه های نظرسنجی،اکثریت قاطع دانشجویان مخالفت خود را با این موضوع اعلام نموده و حتی در روزهای گذشته نیز مخالفت خویش را اعلام کرده اند و اعتراض خود را گوش مسئولین رسانده اند که تا به حال واکنشی از طرف مسئولین نداشته است.
خبرنامه دانشجویان
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 2793
دیدگاه خود را به ما بگویید.