تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۸ تیر ۹۱.::. ساعت : ۱:۵۸ ب.ظ

   685 بازدید

به گزارش جوان یدالله كارگر پیشه روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر قرارداد برخی از بازیكنان سال قبل و چند بازیكن جدید نهایی شده است و امیدواریم در فرصت باقی مانده تركیب نهایی تیم را كامل كنیم.

وی اظهار كرد: خوشبختانه پس از مذاكراتی كه با سعید معروف داشتیم حضور وی در تركیب تیم والیبال ارومیه قطعی شده است و این بازیكن چند روز قبل قراردادی یك ساله با تیم شهرداری ارومیه منعقد كرده است.

كارگرپیشه گفت: سعید معروف از بازیكنان بنام و با تجربه كشور است و حضور وی در هر تیمی می تواند انگیزه سایر بازیكنان را بالا ببرد.

وی گفت: معروف هم اكنون به همراه تیم ملی كشور برای انجام چند دیدار دوستانه و چند جانبه در كشورهای روسیه و لهستان بسر می برد.

وی ادامه داد: قرارداد چند بازیكن فصل گذشته نیز تمدید شده است و در صددیم با جذب بهترین بازیكنان، با تمام توان در رقابتهای فصل جاری حضور یابیم.

وی از حضور دراگان جورجویچ سرمربی صربستانی این تیم در شهر ارومیه خبر داد و گفت: قرار دادنهایی این مربی با تجربه صربستانی با باشگاه شهرداری ارومیه بسته شده است و هم اكنون در حال گزینش و انتخاب بازیكنان تیم هستیم.

وی در خصوص انتخاب بازیكنان گفت: جورجویچ لیستی از بهترین بازیكنان ایران را تهیه و در اختیار ما گذاشته است كه خوشبختانه اغلب این اسامی نفراتی هستند كه ما نیز بر روی آنان نظر مساعد داشتیم.

وی ادامه داد: اگر مشكل خاصی پیش نیاید تمرینات آمادگی تیم از پانزدهم مرداد ماه در ارومیه آغاز می شود چرا كه در فرصت باقیمانده تا آغاز فصل مسابقات باید بتوانیم بازیكنان را از نظر هماهنگی تیمی و آمادگی جسمی به اوج برسانیم.

وی افزود: بر اساس اعلام فدراسیون والیبال بیست و ششمین دوره لیگ برتر والیبال مردان باشگاههای كشور از مهر ماه امسال آغاز می شود.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 6372
دیدگاه خود را به ما بگویید.