تاریخ انتشار :شنبه ۹ اردیبهشت ۹۱.::. ساعت : ۲:۵۴ ب.ظ

   523 بازدید

کافی است عزمتان را جزم کنید و عضو کتابخانه ای شوید و از امکانات آن بهره ببرید تا بلافاصله پس از مراجعه از تصمیم خود منصرف شوید!

اولین چیزی که از شما مطالبه می شود حق عضویت ۱۰۰ هزار ریالی جهت عضویت شش ماهه است(به عبارتی۲۰۰۰۰۰ ریالی جهت یک سال) که حتما این چنین درخواستی در جهت جامه عمل پوشاندن به خواسته های رهبری است.

از حق نگذریم که بیشتر اعضای کتابخانه از قرائت خانه آن استفاده می کنند ، کافی است سری به کتابخانه مرکزی اورمیه بزنید تا شاهد این ادعا باشید البته اگر بتوانید از درب ورودی آن که به حق شدیدا کنترل می شود و از ورود غیر اعضا جلوگیری می کنند عبور کنید.

این کتابخانه بزرگترین قرائت خانه استان را دارا می باشد ولی وقتی وارد سالن مطالعه کوچک و کم نور با چراغ های از کار افتاده می شوید بزرگی این مجموعه شما را به فکر فرو می برد؟

با مطالعه کنندگان که هم صحبت می شویم علاوه بر گلایه از میزان حق عضویت برای این مدت اندک و نور نامناسب محیط ، از ساعات ارئه خدمات نیز شدیدا گلایه دارند.

مطالعه کنندگان بارها تلاش داشته اند تا قرائت خانه این مجموعه بصورت شبانه روزی یا حداقل تا ساعت ۲۳ شب دایر باشد و این نامه نگاری ها تا استانداری نیز کشیده شد ولی با مقاومت مسئولین کتابخانه بی نتیجه ماند.

حال آقای فیروز (مدیرکل کتابخانه های استان) پاسخگو باشند چه اقدامی در راستای اجرای فرامین رهبری و گسترش فرهنگ کتابخوانی بر داشته اند؟

آیا فقط ساخت یک ساختمان و چند میز رضایت خوانندگان کتاب را فراهم می آورد؟

در حالی که هر وقت از مسئولین علت کمبود فضای مطالعه مطالبه می شود ما را به شهرداری ارجاع می دهند که ساخت فضاهای مطالعه بر عهده شهرداری است در حالی که شهرداری تا کنون اقدام در خور توجهی انجام نداده است.

این مطالب را منتشر کردیم تا شاید مسئولین ذیربط  در مورد حق عضویت و افزایش میزان ساعات مطالعه اقدامی انجام دهند…

اروم نیوز

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 3307
دیدگاه خود را به ما بگویید.