تاریخ انتشار :شنبه ۱ بهمن ۹۰.::. ساعت : ۷:۱۴ ب.ظ

   387 بازدید

آیا به این فکر کرده اید که چه کسانی صاحب امتیاز کمپانی های بزرگ پورن سازی، مجله های پورن و زرد،  هستند؟ شما بدون تحقیق و دقت بالا نمیتوانید متوجه این توطئه ی بزرگ شوید، بساری از منتقدین و مبارزین در آلمان و جهان توسط ماشین تبلیغات یهود ترور شخصیت شدن.صنعت پورن؛ فرزند مشترک زرسالاران یهود و بیماران جنسی است.

بزرگترین سایت های اشتراک گذاری فیلم های برهنه زنان و مردان برای یهودیان است و این افراد در  ایالات متحده، روسیه، آلمان، فرانسه، اسرائیل، و چین زندگی میکنند.
این سایتها و مجلات قسمتی از درامد خود را برای رژیم صهیونیستی میفرستند و این برمیگردد به اتحاد بالای این قوم.

کاری به اشتباهات آدولف هیتلر ندارم، اما نمیتوان دین مداری و مبارزه با پورنو و همجنسبازی در آلمان را انکار کرد! هیتلر هر چه بود و هر چه کرد، تنها از فرهنگ و خانواده های المانی دفاع کرد. بسیاری از فاحشه خانه های یهودی را تعصیل کرد، فروش سیگار و الکل را ممنوع کرد و تلاش کرد جوانان نوشیدنی های مفید و سالم استفاده کنند.

اکثر سایت های پورنو جاسوس های آژانسهای اطلاعاتی هستند! بعد از ورود به چنین سایتهایی کامپیوتر شما آلوده به نرم افزارهای مخرب میشوند.

سایت های مورد اشاره من در یک صورت نیمتوانند اطلاعات شما را به سرقت ببرن و ان استفاده از نرم افزار های بروز شده ی فایروال و آنتی ویروس است.
البته یهودیان بصورت سازماندهی شده و هوشمندانه عمل میکنند! برای فریب شما جوانان نرم افزارهایی معرفی میکنن، اسم این برنامه ها “سطل آبی” یا “پخش کننده پورنو” است.

این نرم افزارهای جاسوسی در آوریل 2010 لو رفتن و در حال حاضر جستجوگر گوگل نتیجه جستجوی شما را در اختیار سایت های پورن قرار میدهد، شاید بارها برایتان پیش آمده بدنبال مقاله ای بودین و گوگل شما را به سایت های غیراخلاقی هدایت میکند! گوگل اعلام کرده این سایتها اسپم و تبلیغاتی هستن اما این یک همکاری مشترک میان گوگل و جهودیان است. اگر به راستی گوگل با سایتهای پورن همکاری نمیکند پس چرا سایت های مخالف پورن در نتیجه گوگل دیده نمیشوند؟ ساید در صفحه 10 به بعد چند سایت و کمپین را پیدا کنید ولی با جستجوی هر واژه تنها سایت های غیراخلاقی معرفی میگردد.
سایت های پورن دودسته هستند.
1. سایت های معتبر و بزرگ
2. سایت های کوچک مشهور به مزرعه لینک
دسته اول بدون اثتثنا همگی از هم حمایت میکنن و بصورت رایگان تبلیغ یکدیگر را میکنن و این عجیب نیست چون بعضی از سایتها برای یک جهود است.
دسته دوم سایت هایی هستند که هزاران لینک و تصویر دارن و هر لینک سایت های زیر مجموعه را باز میکند! بعد از مدتی یا پنجره ای باز میشود که خرید کنید یا یک نرم افزار نصب کنید تا رایگان ببینید!
بالاخره با یک روشی شما را شکار میکنند.سطل آبی را مانیتور کنید بعد از یک هفته میبینید با هر آپدیت وضعیت بدتر میبشود سرعت کامپیوتر پایین میاید، اطلاعات شما کپی و ارسال میشوند.!!

نویسنده: محمد ابوحنیف
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 4382
دیدگاه خود را به ما بگویید.