تاریخ انتشار :یکشنبه ۹ بهمن ۹۰.::. ساعت : ۱۰:۴۳ ب.ظ

   475 بازدید

خبرگزاری جوان//در دیداری که یکی از داوطلبین مجلس نهم با معاون نیروی زمینی ارتش استان داشت به موضوع انتقال لشگر 64 ارومیه از وسط شهر به جای دیگر اشاره کرد و گفت این معضل اگر حل شود بیش از ده درصد مشکل ترافیکی شهر حل خواهد شد.

علی نصیری سرهنگ بازنشسته ارتش از امیر تقاضا کرد تا این مشکل را در اولویت مسئل ارتش قرار دهند تا بلکه مردم ارومیه شهری با ترافیک کمتررا نیز تجربه کنند.

دراین دیدار امیر حسینی نیز قول مساعد داد تا صحبتهای این جلسه را با مسئولین امر برای اجرا در میان گذارد.گفتنی است امیر حسینی از همرزمان نصیری در دوران دفاع مقدس بود.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 1214
۲ دیدگاه

 1. شهرونددرگیر ترافیک گفت:

  آقای علی نصیری کاندید محترم مجلس نهم
  باسلام
  ازانجایی که شمادرجهت حل مشکل ترافیک شهر تلاش میکنیدخدمت بزرگی است زیراموقعیت لشگر64 دروسط شهرباعث قطع پل ارتباطی سایرنقاط شده وواقعا کلیه اقشار مردم ازاین وضع رنج میبرندمسیری که پنج دقیقه ای است ممکن است حتی نیم ساعت به طول انجامدجابجایی لشگر باعث دمیدن روحی تازه به چهره شهرشده وآنرااز خفگی در می آورد.
  کاندیدایی که برای شروع برنامه حل چنین پروزه عظیمی رادرنظر گرفته قطعاازموفق ترین آنها خواهد بود ودرنظر مردم نیز محبوب است وهمه به او رای خواهند دادوشایسته حمایت صدرصدی است زیرا تاکنون دراین خصوص هیچ اقدامی صورت نپذیرفته و انشاا… باپیروزی دلاورمرد ارتشی درانتخابات شاهد حل بزرگترین مشکل ترافیکی شهر خواهیم بود.

 2. حمید گفت:

  ظاهرا این مساله برای حل مشکل ترافیک مطرح شده ولی در کل درهمه شهرها میخواهند پادگانهای ارتش را جابه جا کنند تا ارتش منزوی شود

دیدگاه خود را به ما بگویید.