تاریخ انتشار :شنبه ۳۱ تیر ۹۱.::. ساعت : ۱۰:۱۶ ق.ظ

   827 بازدید

 از حدود یک سال پیش آنچنان با جامعه خبری و رسانه ای دم خور و همراه شده بود که …

پایگاه خبری تحلیلی جوان/ معروفی سردبیر هفته نامه کوشا در وبلاگ شخصی اش  نوشت، یکی دیگر از مدیران کل آذربایجان غربی راهی بارگاه مقدس امام رضا شد و در جوار و آستان آن امام همام به امر مبارک مدیریتی مشغول است.

   میر احد یوزباشی – مدیر کل تعزیزات حکومتی آذربایجان غربی هفته گذشته طی حکمی از رئیس قوه قضائیه مسندار سمت مدیر کل آن اداره در استان خراسان رضوی شد و در حال حاضر همزمان تا انتخاب و معرفی فردی دیگری برای آذربایجان غربی ُ دو استان را مدیریت می کند.

  حاج احد یکی از مدیران توانمند  ُ موفق ُ مردم دار ُ کم حاشیه ُ بی شیله پیله ای و البته جوانی بود که به مدت ۴ سال این نهاد را  اداره کرد و برخلاف برخی ها تا به امروز در کسوت مدیریتی اش تلاش نموده است و سعی کرده کمتر به دنبال حاشیه و مسائل فرعی برود.

 از حدود یک سال پیش آنچنان با جامعه خبری و رسانه ای دم خور و همراه شده بود که در دو روز هفته  که ما سالن ورزشی داشتیم حاجی و چند نفر دیگر از مدیران استانی به همراه مان می دویدند ُ گل می خوردند و گل می زند البته انصافا حاجی فوتبالیست خوبیست و معمولا تیمش برنده میدان می شد.

  رضا عبدالهی مدیر کل اسبق ثبت احوال و دو  دوره شهردار ارومیه  ُ عصمت پرست شهردار سابق ارومیه و افراد دیگری بوده اند که بعد از جدای خراسانها در آن منطقه چند صباحی مسندداری کرده اند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 6490
دیدگاه خود را به ما بگویید.