تاریخ انتشار :دوشنبه ۳ بهمن ۹۰.::. ساعت : ۹:۲۸ ق.ظ

   524 بازدید

خبرگزاری جوان//باشگاه گیتی پسند اصفهان پس از شکست تیم والیبال این باشگاه مقابل شهرداری ارومیه در هفته پانزدهم لیگ برتر باشگاههای کشور، ۳۰ درصد دیگراز قرارداد بازیکنان این تیم را کسر کرد.

به گزارش خبرنگار ما ، ‘علی جنتی’ رییس هیات مدیره باشگاه گیتی پسند اصفهان  پس از دیدار یاد شده به اتفاق ‘رشید خدابخش’ مدیرکل تربیت بدنی استان اصفهان در رختکن تیم والیبال این باشگاه حاضر شد و جریمه در نظرگرفته شده برای بازیکنان این تیم را به آنها ابلاغ کرد.

باشگاه گیتی پسند اصفهان پیش از این نیز در پی کسب نتایج ضعیف این تیم در دور رفت لیگ برتر باشگاههای کشور ۱۵ درصد از قرارداد بازیکنان این تیم را کسر کرده بود و با اعمال جریمه امشب تاکنون ۴۵ درصد از قرارداد بازیکنان تیم گیتی پسند اصفهان کسر خواهد شد.

جنتی همچنین ضمن حمایت از ‘غلامرضا مومنی مقدم’ سرمربی تیم والیبال گیتی پسند در جمع اعضای این تیم اظهارداشت: مومنی مقدم تا پایان رقابت های لیگ برتر باشگاههای کشور به عنوان سرمربی ، این تیم را هدایت می کند .

وی تصریح کرد: برای تقویت کادر فنی ، باشگاه گیتی پسند اصفهان قصد دارد یک مربی خوب خارجی را به کادرفنی این تیم اضافه کند.

تیم والیبال گیتی پسند اصفهان چهارشنبه شب در یکصد و سومین بازی لیگ برتر باشگاههای کشور که در هفته پانزدهم این رقابت ها برگزار شد با نتیجه ۳ بر صفر در سالن ۱۷ شهریور اصفهان مقابل تیم شهرداری ارومیه شکست خورد./ایرنا

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 1168
دیدگاه خود را به ما بگویید.