تاريخ انتشار :سه شنبه ۲۲ آذر ۹۰.::. ساعت : ۳:۵۹ ب.ظ

   1040 بازدید

خبرنگار افتخاری

ایمیل مدیریت سایتmaroofi.koosha@yahoo.com

 جوان پرس : وقتی کسی جرات میکند در فضای مجازی حرکتی از جنس اطلاع رسانی انجام دهد این حرکت او قابل تقدیر است.اما نباید صرف حرکت بدون هدف و یا به هرسمتی رفتن قابل قبول نیست.فضای رسانه های مجازی نیاز به یک عشق دارد.نیاز به یک مخاطب شناسی و یک هدف مشخص دارد.در این نوشتار نمی خواهیم شعار یا کلی گویی کنیم . خبرگزاری جوان آمده تا بتواند بعضی از خلع های مورد نیاز جامعه استان آذربایجان غربی را پوشش دهد.پرداخت یک خبرگزاری در بخش خصوصی هم به موضوع ورزش و هم اجتماع و هم سیاست ضعفی است که تقریبا کمتر رسانه ای به صورت مستمر در این سه حوزه به طور هم زمان فعالیت داشته.

تیمی کار کردن در یک رسانه آن هم در بخش خصوصی یکی دیگر از امتیاز های خبرگزاری جوان محسوب می شود. تیم ورزشی در یک رسانه مخاطب های به خصوص خود را خواهد داشت و هرگز یکنواختی در خبرگزاری احساس نخواهد شد. استفاده از استعداد مخاطبان در سایت یکی دیگر از اهداف خبرگزاری محسوب می شود. یعنی چناچه فردی مقاله یا تحلیل خاصی در مورد موضوعات روز استان به رشته تحریر درآورد چنانچه با سیاست های سایت منطبق باشد حتما انتشار خواهد یافت.

عزیزانی که مایل به همکاری و درج مقالات و تحلیل های ورزشی و سیاسی و اجتماعی در جوان پرس هستند می توانند شماره تماس خود همراه با زمینه همکاری و نوع آن با مشخصات فردی در قسمت نظرات مندرج نمایند و یا به با ایمیل مدیریت سایتmaroofi.koosha@yahoo.com  ارسال  تا در اسرع وقت با آنها تماس حاصل شود.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 22
دیدگاه خود را به ما بگویید.